Co je hydrografika?

Hydrografika - vodní tisk - hydro dip - hydro - polepy tzv. hydro folie nejen na auto

Hydrografika je nejmodernější technologií pro povrchovou úpravu předmětů, kterou si oblíbilo velké množství lidí po celém světě.

Na trhu je už deseti tisíce vzorů folií na hydrografiku( karbonová folie, folie na mobilní telefony, folie na tablety, folie na auta, motorky, čtyřkolky, vzory si vyberou i rybáři, vojáci a jiní nadšenci pro hydrografiku). Hydro tisk folií (hydro polep) umožňuje vytvořit si svůj vzor na vámi zvolený podklad. Právě Vy si můžete vytvořit ten jediný vzor na světě díky vlastnímu podkladu a několikanásobně tím zvýšit cenu např. Alu disků automobilu, nebo motorky.

Kde všude je hydrografiku možné použít? ( fólie pro vodní tisk )

Autotuning, motocykly a motokáry

Použitím hydrografické fólie lze dosáhnout dokonalé imitace skutečných dekorů ať už se jedna o karbon, hliník, dřevo či jiný dekor. Tato technika je vhodná, jak v  interiérových, tak i exteriérových částech automobilu. Dále se hojně používá pro dekorování různých částí motorcyklů, kde se jedná zejména o plastové části, nádrže aj. Fantazii se meze nekladou. Záleží jen na Vás.

Elektronika a bežné předměty v domácnosti

Další atraktivní odvětví je elektro a předměty v domácnosti, jako například zásuvky, vypínače, pojistkové skříně, svítidla, ale i třeba záchodové prkénko. Fólii je možné aplikovat třeba i na kryty notebooků, telefonů a různých domácích spotřebičů, kterým dodá tato technologie neodolatelný jedinečný vzhled. 

Reklamní a upomínkové předměty

Hydrografiku lze samozřejmě aplikovat i na různé upomínkové a reklamní předměty, se kterými se stanete skutečně originálním a nápaditým obchodním partnerem. 

Airsoft 

Naše nabídka vzorů zahrnuje i dekory vhodné k potažení airsoftových zbraní, maskování helem a dalšího příslušenství v tomto oblíbeném sportu. Stačí si jen vybrat  ten, který buď potřebujete, nebo ten, se který udělá z Vašeho náčiní skutečný originál mezi ostatními.

Také nabízíme stále velkoobchod s hydrografikou = hydro foliema.

Už nyní zásobujeme několik firem a eshopů, tak pojďte také do toho s námi.

hydro-grafik.cz špička v oboru už od roku 2013