Folie fialový oheň 100/100cm

Kód: 64
320 Kč
Skladem

Fialový oheň na černém podkladě.
Libovolný podklad.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Cena je uvedená za 1 bm = 100/100cm

Minimální koupě je od 1 bm.

Folie růžový oheň je velice oblíbený vzore mezi těmito ohnivými foliemi, protože zdůrazňují jakýsi potenciál, rychlost, dravost, zapálení ale i vášeň např. když je na motorce nebo na kolem auta.

 aplikovat folii na hydrografiku zvládnete udělat i sami doma, stačí mít pevnou ruku a větranou místnost. Samozřejmě potřebujete i pomůcky jako jsou rukavice, ředidlo na očištění, šmirgl papír nebo brusnou houbičku a nejdůležitější věc, bez které se nikam nehnete je aktivátor - pro nováčky stačí ve spreji aby porozuměli, co folie na vodě dělá.

Nemusíte se ničeho bát, hydrografika neboli vodní tisk nebo jak se říká i WTP technika, není složitá, nesmíte na to jít moc věděcky, stačí se držet základních kroků od teploty vody přes nános aktivátoru a finální ponoření předmětu skrz folii na vodě.

 

Jestli jsi nováček, tak mrkni do kategorie výprodej kde za zlomkovou cenu koupíš zbytky folie nebo folie ve slevě v celé metráži, můžeš se to na tom naučit, vyzkoušet materiál a pak můžeš u nás objednat celý set- zvýhodnění balíček nebo rovnou jen folii a aktivátor.

Držíme palce ať se dílo podaří, fotky nám pak můžete sdílet na facebooku nebo na email a my to už s vaším popisem přidáme.

 

zdravíme,

tým hydro-grafik.cz

jednička na trhu a nejen proto, že jsme tu v Čr byli před 5 lety jako první ale mluví za nás výsledky a doporučení.